De andere wedstrijd (op dinsdagavond)

Op de dag dat clubgenoten zich mengden in de strijd om de rood-wit-blauwe truien op het NK-tijdrijden in het Friese Surhuisterveen*  werd er op het Peter Postbaan ook weer gewoon gekoerst.


Een klein peloton zonder een groep die het verschil kon maken betekende dat we wel een paar pogingen zagen van o.a. Tim Schreurs en Rienk Tuinhof, maar solo was dat redelijk kansloos.

Dus werd het weer gewoon een sprint. Zonder Nikolai was Tim de favoriet, en hij voldeed aan de verwachtingen. Rienk Tuinhof – die het overigens meermaals solo probeerde – werd tweede voor Romke van der Weerdt en de steeds beter wordende Niels Geise.
Tim was de enige uit de top-5 die meereed, dus hij verstevigde zijn tweede plaats in het klassement, maar de afstand tot Nikolai Ivakhov is nog fors.

De stand

*Surhuisterveen, een plaats met veel Amstelcrosshistorie

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑